Industrial EquipmentOmron Automation and Safety SGE-245-0-0150L 01250C-01250C
SGE-245-0-0150L 01250C-01250C
5S-SGE-245-0-0150L 01250C-01250C
SGE-245-0-0150L 01250C-01250C
SGE-245-0-0150L 01250C-01250C
- Hirose
- 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
- JST
- 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated